Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie »

Zamknij
telefon (+48) 91 88 160 88
godz. 9:00 - 14:00
fr nl en

Zamówienia i wysyłka

Zamówienia

Złożenie zamówienia poprzez stronę www.petiteamelie.pl rozumie się jako zawarcie umowy kupna sprzedaży.

Po złożeniu zamówienia poprzez stronę internetową www.petiteamelie.pl, po wypełnieniu niezbędnych informacji oraz akceptacji warunków otrzymają Państwo potwierdzenie zamówienia drogą mailową.

Jeśli nie otrzymają Państwo potwierdzenia zamówienia w ciągu 48 godzin prosimy o kontakt z nami poprzez info@petiteamelie.pl

W przypadku trudności związanych z realizacją danego zamówienia (np. niedostępności towaru, uszkodzenia towaru, opóźnień w dostawie) skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej.

Wysyłka

Wszystkie produkty z wyjątkiem kołysek i innych mebli wysyłane są w ciągu 7 dni od potwierdzenia zamówienia.

Jeśli kołyski znajdują się na stanie magazynowym również wysyłane są w ciągu 7 dni od potwierdzenia zamówienia. Jeśli nie, czas realizacji zamówienia wynosi ok. 2-3 tygodni. Poinformujemy Cię o tym mailem.

Wysyłki realizowane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD. Przewoźnik zwykle dostarcza towar w ciągu 24/48 dwóch godzin (licząc dni robocze) od momentu odebrania przesyłki od Petite Amélie. Czas dostawy zależy od przewoźnika i Petite Amélie nie odpowiada za opóźnienia w dostawie.

Koszt przesyłki dla wszystkich produktów z wyjątkiem kołysek jest stały i wynosi 19,90 zł brutto za zamówienie, niezależnie od ilości zakupionych produktów.

Koszt przesyłki jednej kołyski wynosi 25 zł brutto. W przypadku gdy klient kupi i kołyskę i różne akcesoria koszty przesyłki skumulują się. Koszty przesyłek mogą ulec zmianie.

UWAGA!

Należy sprawdzić stan opakowania i stan towaru w momencie dostawy. Jeśli przedmiot jest uszkodzony, należy bezwzględnie odmówić przyjęcia przesyłki  i zawiadomić nas o tym w formie pisemnej na adres: info@petiteamelie.pl